Teen Society
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DobroDošao/la Gost na forum koji je napravljen za sve cure i decke! Zabava zagarantirana!
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Nesretno zaljubljeni. </3

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Barbie♥

Barbie♥


Broj postova : 143
Join date : 29.11.2010
Lokacija : In Neverland- place where dreams come true ♥

Nesretno zaljubljeni. </3 Empty
PostajNaslov: Nesretno zaljubljeni. </3   Nesretno zaljubljeni. </3 I_icon_minitimesri pro 01, 2010 7:47 am

Jeste li nesretno zaljubljeni?
Mislite li da će se to ubrzo promjeniti?
Jeste li često depresivni zbog toga?
[Vrh] Go down
* BieBeTTe *
Admin
Admin
* BieBeTTe *


Broj postova : 187
Join date : 26.11.2010
Age : 27
Lokacija : S Bieberom na Havajima..

Nesretno zaljubljeni. </3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretno zaljubljeni. </3   Nesretno zaljubljeni. </3 I_icon_minitimesri pro 01, 2010 8:14 am

Da...Nesretno zaljubljena u konja...koji me kao voli -.-' ali ne vjerujem vise u te price..vjerujem da ce se promjenit..al u GORE ! Pokusavam da ga zaboraviim...I depresivna sam kada sam sama u sobi jer tad placem xDD
[Vrh] Go down
Anya

Anya


Broj postova : 104
Join date : 29.11.2010

Nesretno zaljubljeni. </3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretno zaljubljeni. </3   Nesretno zaljubljeni. </3 I_icon_minitimesri pro 01, 2010 11:24 am

Toliko ga volim a on ni da me pogleda :/
[Vrh] Go down
Ivana Bieber

Ivana Bieber


Broj postova : 110
Join date : 26.11.2010

Nesretno zaljubljeni. </3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretno zaljubljeni. </3   Nesretno zaljubljeni. </3 I_icon_minitimepet pro 03, 2010 5:02 am

Aha :'( Još je sad i na fejsu objavio da je u vezi (a bio je slobodan)...
[Vrh] Go down
* BieBeTTe *
Admin
Admin
* BieBeTTe *


Broj postova : 187
Join date : 26.11.2010
Age : 27
Lokacija : S Bieberom na Havajima..

Nesretno zaljubljeni. </3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretno zaljubljeni. </3   Nesretno zaljubljeni. </3 I_icon_minitimepet pro 03, 2010 5:11 am

Ojj...Ja nisam Noormalna ljudi...palim se na dijete :OO 6 razzred :OO a ima Frizz Ko Justin Bieber Very Happy MOzda zato xDD
[Vrh] Go down
Ivana Bieber

Ivana Bieber


Broj postova : 110
Join date : 26.11.2010

Nesretno zaljubljeni. </3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretno zaljubljeni. </3   Nesretno zaljubljeni. </3 I_icon_minitimepet pro 03, 2010 5:27 am

* BieBeTTe * je napisao/la:
Ojj...Ja nisam Noormalna ljudi...palim se na dijete :OO 6 razzred :OO a ima Frizz Ko Justin Bieber Very Happy MOzda zato xDD

Haha,mlađi će te uvijek htjet Wink
[Vrh] Go down
* BieBeTTe *
Admin
Admin
* BieBeTTe *


Broj postova : 187
Join date : 26.11.2010
Age : 27
Lokacija : S Bieberom na Havajima..

Nesretno zaljubljeni. </3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretno zaljubljeni. </3   Nesretno zaljubljeni. </3 I_icon_minitimepet pro 03, 2010 5:36 am

Ivana Bieber je napisao/la:
* BieBeTTe * je napisao/la:
Ojj...Ja nisam Noormalna ljudi...palim se na dijete :OO 6 razzred :OO a ima Frizz Ko Justin Bieber Very Happy MOzda zato xDD

Haha,mlađi će te uvijek htjet Wink
Znam xD sad smo samo prijatelji..a viši je bar od mene Very Happy
[Vrh] Go down
Barbie♥

Barbie♥


Broj postova : 143
Join date : 29.11.2010
Lokacija : In Neverland- place where dreams come true ♥

Nesretno zaljubljeni. </3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretno zaljubljeni. </3   Nesretno zaljubljeni. </3 I_icon_minitimesub pro 04, 2010 2:52 am

* BieBeTTe * je napisao/la:
Ivana Bieber je napisao/la:
* BieBeTTe * je napisao/la:
Ojj...Ja nisam Noormalna ljudi...palim se na dijete :OO 6 razzred :OO a ima Frizz Ko Justin Bieber Very Happy MOzda zato xDD

Haha,mlađi će te uvijek htjet Wink
Znam xD sad smo samo prijatelji..a viši je bar od mene Very Happy

HAHAHAHAHAHAHA. KULNO. ^^
Ja ti preporučam da to ne radiš. Ja sam jednom pošla sa nekim malcem koji je 5. razred xD I kad smo prekinuli (poslije 1 tjedan xD ) svi su me njegovi prijatelji zvali na telefon, govorili mi da mu opet kažem da, pa su me zezali. HOROR :O
Zamisli- idem ti ja ulicom sa mamom- oni meni viču: Evo one pedofilke koju **** voli xD
[Vrh] Go down
* BieBeTTe *
Admin
Admin
* BieBeTTe *


Broj postova : 187
Join date : 26.11.2010
Age : 27
Lokacija : S Bieberom na Havajima..

Nesretno zaljubljeni. </3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretno zaljubljeni. </3   Nesretno zaljubljeni. </3 I_icon_minitimesub pro 04, 2010 4:09 am

Barbie♥ je napisao/la:
* BieBeTTe * je napisao/la:
Ivana Bieber je napisao/la:
* BieBeTTe * je napisao/la:
Ojj...Ja nisam Noormalna ljudi...palim se na dijete :OO 6 razzred :OO a ima Frizz Ko Justin Bieber Very Happy MOzda zato xDD

Haha,mlađi će te uvijek htjet Wink
Znam xD sad smo samo prijatelji..a viši je bar od mene Very Happy

HAHAHAHAHAHAHA. KULNO. ^^
Ja ti preporučam da to ne radiš. Ja sam jednom pošla sa nekim malcem koji je 5. razred xD I kad smo prekinuli (poslije 1 tjedan xD ) svi su me njegovi prijatelji zvali na telefon, govorili mi da mu opet kažem da, pa su me zezali. HOROR :O
Zamisli- idem ti ja ulicom sa mamom- oni meni viču: Evo one pedofilke koju **** voli xD
hahaha !! paa 5..ovaj jee 2 godine mladji...Very Happy al nema sanse ba da budem snjim Very Happy
[Vrh] Go down
Glee ♥ Quinn ♥

Glee ♥ Quinn ♥


Broj postova : 80
Join date : 05.12.2010
Age : 30
Lokacija : Grad izgubljenih snova

Nesretno zaljubljeni. </3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretno zaljubljeni. </3   Nesretno zaljubljeni. </3 I_icon_minitimened pro 05, 2010 9:46 am


Jesam nesretno zaljubljena... nzm dal ce se to ubrzo promjeniti, ali se nadam da hoce...
pre dok sam bila nesretno zaljubljena bila sam cesto tuzna, al sad nesto i nisam Smile nzm zasto :] a nije ni vazno, bolje je sto nisam tuzna puno Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nesretno zaljubljeni. </3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretno zaljubljeni. </3   Nesretno zaljubljeni. </3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nesretno zaljubljeni. </3
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jeste li zaljubljeni?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Teen Society :: Life :: Love-
Forum(o)Bir: